Karcianka w gangsterkich klimatach, czyli Urban Rivals

Pokonuj swoich przeciwników, rozwijaj się i kolekcjonuj nowe karty – czyli w skrócie gra Urban Rivals. Przejdźmy do rzeczy, dzisiaj mam przyjemność zaprezentować Wam tą wspaniałą grę karcianą. W grze jest dostępne ponad 1000 postaci – jest to naprawdę zadziwiająca liczba biorąc pod uwagę inne gry karciane. Każdy bohater posiada inne cechy i umiejętności, wybór zależy głównie od naszych upodobań. Jeśli jesteś zainteresowany tą grą zapraszamy na dalszą część recenzji w której zaprezentuję wszystkie zalety tej gry.

  Zagraj teraz

Akcja toczy się w świecie opanowanym przez gangi, które walczą ze sobą. Każda zdobyta karta zostaje przydzielona do naszego konta, poprzez granie wbijamy poziom naszym bohaterom przez co stają się coraz bardziej silniejsi, zadają większe obrażenia i zdobywają nowe umiejętności. Mecz rozpoczynamy poprzez otrzymanie 4 kart z naszej tali, możemy wybrać które karty mają brać udział w danej rundzie. Pojedynek trwa aż cztery rundy i osoba która zdobędzie w walce więcej punktów odnosi zwycięstwo. Po skończonym pojedynku otrzymujemy doświadczenie i możemy przystąpić do dalszych pojedynków.

urban rivals recenzja

Poznaj świat który rządzi się swoimi prawami

W grze najważniejszym czynnikiem przez który będziesz mógł wygrać daną rundę nie będą karty tylko twoja taktyka. Kolekcjonuj swoje karty i ulepszaj je a następnie skomponuj deck który będzie Ci odpowiadał. Urban Rivals to genialna gra strategiczna która łączy ze sobą elementy karcianki. Występuje w rozgrywce kilka rożnych trybów gry. Regularne turnieje to okazja na zdobycie nowych kart, ciekawą opcją jest to że w Urban Rivals każdy gracz może zorganizować swój własny turniej, wszystkie rozgrywki odbywają się na specjalnej lokalizacji. W Urban Rivals mamy również możliwość braniu udziału w misjach za które hojnie zostaniemy nagrodzeni. Podsumowując Urban Rivals to gra w którą zdecydowanie powinieneś zagrać, jeśli lubisz gry z wciągającymi walkami i ciekawą fabułą.

Zalety gry – Urban Rivals

  • Ciekawe bitwy
  • Gra dostępna w przeglądarce
  • Ponad 1000 postaci
  • Polska wersja językowa

  Zagraj teraz

gry gangsterskie online