TERA

Nowość wśród gier MMO, cudowna grafika, wielkie krainy i świetny system walk to tylko jedne z wielu cech które odróżnia tą grę od innych. Pełen tytuł gry to The Exiled Realm of Arborea, w skrócie TERA. Gra została wyprodukowana przez Bluehole Studio. Ciekawą opcją podczas rozgrywki jest możliwość użycia gamepada, co nie często występuje w grach MMORPG. TERA posiada elementy gry zręcznościowej, akcji oraz MMORPG. TERA nie jest grą przeglądarkową, trzeba ją pobrać, lecz nie zajmuje to wiele czasu. Zapraszamy do dalszej części recenzji w której zostaną omówione zalety tej wspaniałej gry.

  Zagraj teraz


Tera recenzja gry

TERA to wspaniała gra dla każdego fana gier MMORPG, grafika w grze naprawdę zapiera dech w piersiach jest ona bardzo dobrze dopracowana. W grze naszym zadaniem jest głównie rozwijanie postaci, wykonywanie wszelkiego rodzaju misji i rywalizowaniu z innymi graczami. W TERA wprowadzili ciekawy system który różni się od innych gier MMORPG – „non-target”, głównie chodzi o to że w grze nie można zaznaczać swojego wroga. Walki są bardzo interesujące, liczy się tutaj nasze doświadczenie i duże skupienie. Prócz dobrej grafiki możemy również liczyć na dobrej jakości audio. Na początku gry musimy wybrać rasę postaci którą będzie grali. Każda z klas charakteryzuje się innym wyglądem oraz cechami i umiejętnościami. Nie musisz się obawiać że któraś postać jest lepsza a inna słabsza, bowiem w TERA każda postać jest sobie równa i to jaką postać wybierzemy zależy głównie od nas, nie słuchaj się innych graczy wybierz tą postać która najbardziej przypada do Twojego gustu. Kreator postaci w grze jest bardzo rozbudowany, możemy dowolnie edytować wygląd naszej postaci. Możemy modyfikować swoją postać jak chcemy, lecz niektóre cechy są już narzucone z góry, takie jak na przykład : kolor oczu, sylwetka.

Plusy gry – TERA

  • Bardzo dobra grafika
  • Duża ilość postaci i profesji
  • Duże mapy
  • Kreator tworzenia postaci

Podsumowanie

Jeśli lubisz gry MMO, zdecydowanie powinieneś zagrać w TERA. Ta gra jest po prostu cudowna, na pewno Ci przypadnie do gustu jeśli lubisz gry MMORPG. Jeśli spodobała Ci się nasza recenzja drogi użytkowniku możesz polecić swoim znajomym naszą stronę, dziękujemy i pozdrawiamy.

  Zagraj teraz

Trailer