Orcs Must Die! Unchained – Darmowa gra MOBA

Witajcie drodzy gracze! Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ zainteresowała cię gra akcji oparta na strategicznym modelu znanym z gier online, tak zwanym „tower defense”. Orcs Must Die! Unchained to tytuł niebywale ciekawy, przygotowany przez studio, które może nie jest bardzo popularne, ale ma za sobą kilka udanych tytułów.

Dziś, opiszemy dla was tę produkcję, przedstawimy jej zalety oraz wady i wystawimy ocenę, która mamy nadzieję, że pomoże ci zdecydować czy ta gra jest warta Twojego czasu. Bez zbędnego przedłużania, zapraszamy do zaznajomienia się z tekstem, gdzie recenzja gry uwydatni wszystkie aspekty, na które warto zwrócić uwagę. Orcs Must Die! Unchained to darmowa gra MOBA, która z pewnością przypadnie Ci do gustu!

  Zagraj teraz

Darmowa gra MOBA

Zacznijmy od przedstawienia samego producenta. Gameforge to producent odpowiedzialny za gry takie jak Metin2, AION Free-to-Play, Ikariam czy legendarne OGame. Oczywiście mają na swoim koncie inne gry, ale to właśnie te pozwoliły studiu rozwinąć się na tyle, że wydali jeden z ich najlepszych produktów, który z miejsca stał się ich flagową pozycją. Istnieją na rynku gier komputerowych już ponad 10 lat, więc pewnie wielu z was ich zna. Lecz teraz, gdy wprowadzili Orcs Must Die! Unchained, na pewno reszta z was zaznajomi się z ich twórczością. Sama gra jest bardzo ciekawa, w pewien sposób innowacyjna.

Jesteśmy pewni, że zainteresuje każdego fana gier typu „tower defense”. Wcześniej wspomniany rodzaj gry to nic innego jak obrona bazy, a w tym przypadku niszczeniu pojawiających się coraz szybciej oraz ze zwiększoną siłą potworów. Gra skupia się głównie na trybie wieloosobowym, a naszym zadaniem jest zniszczenie przeciwnika, który stara się zrobić to samo.

Nie należy mylić tej gry z Orcs Must Die!, czyli grą, z prawie identyczną nazwą. Tutaj, gra skupia się na oblężeniu twierdz, gdzie dwie grupy graczy (każda grupa liczy pięć osób) muszą zniszczyć przeciwnika. Oznacza to, że oprócz strategicznych elementów, uświadczymy w tej grze akcji aspekty znane z gier MOBA (przykładami takich gier to DOTA 2 oraz League of Legends).


darmowa gra moba

Staw czoła potężnym armiom orków!

Wymagania sprzętowe gry na pewno są zaletą. Dzięki uproszczeniu wizualizacji oraz przygotowaniu grafiki na względnym poziomie nawet starsze komputery będą w stanie uruchomić ten tytuł. Co więcej, sama rozgrywka wydaje się wyważona.

Żadna z frakcji tu nie przeważa, każdy bohater, którego wybierzemy, ma unikalne umiejętności, które okażą się bardzo przydatne w czasie walki. Gra prezentuje się bardzo dobrze, jest wciągająca oraz ciekawie zaprojektowana.

Nie napotkamy w niej na większe błędy, więc polecamy już teraz zaznajomienie się z nią, bo mimo mikropłatności, uświadczymy zbilansowaną rozgrywkę, która spodoba się każdemu!


Orcs Must Die! Unchained

Zalety gry Orcs Must Die! Unchained

  • Gra działa w modelu free to play – Darmowa gra MOBA
  • Duża ilość herosów do wyboru
  • Współpraca odgrywa duża rolę w grze
  • Polska wersja językowa
  • Dobra grafika

  Zagraj teraz