Prawdziwa przygoda dopiero się rozpocznie – My Lands!

My Lands to jedyna w swoim rodzaju gra przeglądarkowa, zawierająca elementy strategii. W grze możemy zarabiać prawdziwe pieniądze. My Lands to świetna gra dla tych, którzy chcą posmakować klimatu prawdziwej strategicznej gry. Podczas rozgrywki do wyboru mamy kilka ras, które zostaną krótko scharakteryzowane poniżej.

W grze istotną rolę odgrywa nauka. Żeby móc rozpocząć studiować należy wybudować laboratorium alchemika, a następnie w specjalny oknie wybrać naukę którą chcemy studiować. Dzięki nauce będziemy mogli poznawać coraz to lepsze techniki i rozwijać się.

  Zagraj teraz

Jak zarabiać w My Lands?

Jak wyżej wspomnieliśmy gra My Lands umożliwia nam zarabianie! Zgadza się, w grze istnieje specjalna waluta. Czarne Perły – które możemy zdobyć w grze atakując ruiny. Czarne Perły możesz zdobyć też poprzez zwiedzanie ruin. Jest również możliwość kupienia czarnych pereł za surowiec, który zdobywasz w grze – złoto.

Jest jeszcze wiele sposobów na zdobycie Czarnych Pereł takich jak np. podbicie słonego jeziora czy grala. Jeśli uzbierałeś już wystarczająco dużą ilość perełek możesz zlecić wypłatę.

gry na których można zarobić prawdziwe pieniądze

Rasy dostępne w My Lands

Demony – zamieszkują martwe ziemie, potrafią szybko wydobywać kamień

Ciemne Elfy – istoty które przystosowały się do ciemności, potrafią wydobywać szybko żelazo i drewno

Elfy – rasa pokojowa, żyje w magicznym lesie. Dobrze specjalizują się w wydobyciu drewna, dzięki czemu rasa ta nie ma większych problemów z zapotrzebowaniem surowców na budowę budowli

Rycerze – ludzie których celem jest zdobywanie coraz to więcej pieniędzy, posiadają największą szybkość wydobywania złota i zboża. Potrafią wybudować również bardzo duże magazyny, w których można składować duże ilości surowców.

Bohaterowie i jednostki wojskowe

Jak to w każdej grze MMO, tutaj też istnieją postacie unikalne czyli bohaterowie. Istnieje kilka klas, każda posiada inne umiejętności i specjalizacje. Oczywiście są też jednostki wojskowe, które możemy szkolić – tutaj też mamy do wyboru kilka rodzajów od wojowników posługujących się mieczem po potężnych magów z nadprzyrodzoną mocą.

My Lands to polska gra przeglądarkowa MMO, która na pewno Ci się spodoba, jeśli lubisz gry strategiczne. Zapraszamy również do przejrzenia innych artykułów na naszej stronie. PolecaneGry to miejsce, gdzie znajdziesz najlepsze gry przeglądarkowe!

Podsumowanie – Zalety gry My Lands

  • Możliwość zarabiania prawdziwych pieniędzy
  • Gra przeglądarkowa , nie wymaga pobierania
  • Dostępna po polsku
  • Duża ilość graczy
  • 4 Rasy, każda specjalizuje się w innej dziedzinie

  Zagraj teraz