Ponadczasowy klasyk – Metin2

Witamy wszystkich na naszej stronie, w dzisiejszym artykule zaprezentujemy Wam wspaniałą grę MMORPG, jaką jest Metin2. Jeśli jeszcze nie grałeś w tą grę, to z całą pewnością musisz spróbować. Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej. Metin2 na świecie jest bardzo popularny i prawie każdemu znany. Aktualizacje są wykonywane na bieżąco co czyni Metina, grą dopracowaną. Zapraszamy na dalszą część artykuły w którym zostanie opisania gra i jej elementy.

  Zagraj teraz
gry mmorpg na słabsze komputery

Prawdziwy klasyk gier MMORPG, czyli Metin2!

Metin2 – Gra MMORPG, w której gracze rywalizują miedzy sobą poprzez wojny, pojedynki PvP, branie udziału w specjalnych wydarzenia potocznie nazywanych eventami. Występuje wiele rodzai eventów w metinie : zaczynając od potężnej fali metinów, które zalewają daną mapę przez Bursztynową Loterie, eventy świąteczne, różne festiwale, konkursy rybackie, loterie „Tombola”, ucieczka piratów Tanaka, Przebudzenie Czerwonego Smoka po event górniczy na którym możesz zebrać sporą ilość rud po to by tworzyć z nich przetopy, które następnie umieszczasz w swoich przedmiotach. Fabuła rozgrywa się we wschodnim świecie fantasy. Kamienie Metin spowodowały chaos na całym świecie, spowodowało to wojny pomiędzy królestwami. W grze mamy do wyboru pięć postaci : Wojownik, Sura, Ninja, Szaman oraz nową postać wilkołaka – Likana.

metin2

Rozwijanie postaci w Metinie i zabezpieczenia

Podczas gry stale rozwijamy swoją postać, ulepszamy swój ekwipunek, awansujemy na kolejne poziomy doświadczeniu. Dla każdej postaci przypisane są dwie profesję. Możemy wybrać według naszych upodobań, którą drogą chcemy podążać. Gra posiada również zabezpieczenie przed hackami. Specjalne opragramowane, HackShield dzięki temu ogranicza to ilość ludzi, którzy używają nielegalnego oprogramowania. Gra naprawdę jest interesująca, możesz być pewien że wciągniesz się w klimat, jaki oferuje gra Metin2. Jeśli lubisz współprace to w Metinie się odnajdziesz, w grze poznasz wielu ludzi, nawiążesz sporo znajomości. Ale jeśli jesteś typem samotnika to nic straconego! Gra została skonstruowana tak by każdy mógł czuć się w niej komfortowo i to od Ciebie zależy czy będziesz chciał działać z drużyną czy samotnie.

Metin2 jest grą wartą polecenia, stale dodawane są nowości, dzięki czemu nie zaznasz nudy. Wielki wybór przedmiotów jak i klas postaci daje nam ogromne możliwości. Możemy budować swoją postać jak tylko chcemy i to od nas będzie zależało w czym będziemy się specjalizować. Te aspekty czynią metina naprawdę wyjątkową grą MMORPG. Producentem gry jest Ymir Entertainment a wydawcą Gameforge AG.

Plusy Gry – Metin2

  • Wciągająca fabuła
  • Rozbudowany system ulepszania
  • Duża liczba graczy
  • Polska wersja językowa
  • Ogromna ilość różnorodnych zadań
  • Słabe wymagania sprzętowe

  Zagraj teraz