Najlepsze gry przeglądarkowe – Legends of Honor

Legends of Honor to kolejna gra z serii gry przeglądarkowe. Gra jest po polsku, zawiera elementy strategiczne. Unikalna grafika i bardzo ciekawy klimat to cechy które odróżniają tą grę od innych produkcji. Za stworzenie Legends of Honor jest odpowiedzialne studio Goodgame, które jest znane z wielu popularnych produkcji takich jak np. Goodgame Empire, gra ta odniosła sukces na skale światową.

Na samym początku gry, piękna kobieta wprowadza nas w świat kampanii. Prezentuje nam poszczególne elementy menu i wyjaśnia wszystkie podstawowe rzeczy, które powinniśmy znać zanim rozpoczniemy naszą przygodę.

  Zagraj teraz

Strategiczna gra przeglądarkowa

Na samym początku musimy wybudować podstawowe budowle, które będą nam potrzebne do dalszej rozgrywki. Pamiętaj, że ważne jest to by ulepszać każdy budynek, dzięki czemu zwiększy się na przykład przyrost surowców na godzinę, przez co będziesz mógł dynamicznej się rozbudowywać. Na mapie świata możemy zarządzać bohaterem, wydawać mu rozkazy, kierować go w rożne miejsca. Po każdym pojedynku na polu walki zostają łupy, które możemy zebrać do naszego ekwipunku.

Jak to w każdej grze strategicznej, tutaj również mamy do czynienia z dziennikiem misji. Pomaga on w dużym stopniu, ponieważ mamy wszystko wypisane, co powinniśmy zrobić. Wykonywanie misji to ważny element każdej gry przeglądarkowej, za każdą misje otrzymujemy drogocenne nagrody.

gry przeglądarkowe strategiczne

Nadszedł czas na podsumowanie, Legends of Honor jest na prawdę grą w którą powinieneś zagrać. Największą zaletom tej gry jest ciekawa fabuła i unikalna grafika. Klimat gry tworzy tą magiczną aurę, dzięki czemu użytkownik może wczuć się w prawdziwy średniowieczny świat. Jeśli zależy Ci na grze która nie znudzi się po chwili to ten tytuł będzie dla Ciebie odpowiedni. By zagrać w grę potrzebujesz tylko i wyłącznie dowolnej przeglądarki internetowej.

Legends of Honor to gra strategiczna, wojenna. Śmiało można powiedzieć, że przypomina ona nam dobrą klasykę gier wojennych. Jeżeli interesuje Cię taka tematyka, to nie czekaj dłużej tylko zrób konto i rusz w średniowieczny świat, jaki oferuje nam Legends of Honor. Zostań potężnym władcą i pokaż innym graczom na co cie stać!

Plusy gry – Legends of Honor

  • Dopracowane elementy graficzne
  • Model Free to Play
  • Tajemniczy, wciągający klimat
  • Gra dostępna po polsku

  Zagraj teraz