Liga Aniołów 2

League of Angels 2 to ciekawa gra przeglądarkowa MMORPG w której musimy stawić czoła złym demonom i wściekłym orkom! Czy masz na tyle sił by zmierzyć się z tymi bestiami? Zagraj teraz!

W League of Angels 2 wcielasz się w dzielnego wojownika, który wraz z odważnymi aniołami walczy o wolność. Gra rozpoczyna się od wprowadzenie nas, w to co się dzieje aktualnie w świecie League of Angels 2. Naszym zadaniem jest zgładzenie potężnych demonów, które nawiązały kontakt ze złymi orkami i chcą zawładnąć światem.

Gra oferuję nam naprawdę ciekawe tryby rozgrywki. Możemy toczyć pojedynki z innymi graczami (PvP) lub odkrywać wspaniały świat League of Angels 2 poprzez zagłębianie się w fabułę, za którą zostaniecie hojnie wynagrodzeni cennymi przedmiotami. Wspaniałe jest to że gra jest dostępna w 3D.

  Zagraj teraz

Gra przeglądarkowa MMO, czyli League of Angels 2

Czy jesteś gotowy by zagrać w tą cudowną grę przeglądarkową? Kreator postaci jest bardzo rozbudowany, na samym początku możemy wybrać płeć i ustawić nick dla naszej bohatera lub bohaterki. Następnie zostajemy wprowadzeni w świat Ligi Aniołów i musimy przyzwać dwie kolejne postacie, które będą walczyły razem z nami.

Po wykonaniu tego zadania nadchodzi czas na naszą pierwszą bitwę. Każda z naszych postaci podczas walki posiada specjalny żółty pasek po naładowaniu go możemy skorzystać ze specjalnej umiejętności, która zada potężne obrażenia. Podczas rozgrywki występują również potężne bossy z którymi będziemy musieli się zmierzyć, warto też wspomnieć, że po każdej walce otrzymujemy przedmioty.

W grze istnieje specjalny panel do zarządzania naszymi postaciami, dzięki czemu z łatwością będziemy mogli rozporządzać każdym z bohaterów, bez jakiegokolwiek problemu.


gry przeglądarkowe mmo

League of Angels 2 to gra MMORPG, przeglądarkowa, która na pewno jest unikalną produkcją. Żeby grać nie musisz nic pobierać, wystarczy do tego dowolna przeglądarka internetowa. Dużą zaletom tej gry jest to, że został stworzony również mini-client który waży zaledwie 30 MB – czas pobrania takiego pliku to nawet nie pół minuty więc myślę że warto, oczywiście nie jest to wymagane, autorzy gry pomyśleli o tym, że nie każdy ma zawsze dostęp do przeglądarki więc stworzyli również wersję którą można pobrać na komputer. To co Ty wybierzesz zależy wyłącznie od Ciebie. Nie czekaj dłużej, zagraj teraz!

  Zagraj teraz

Podsumowanie – Zalety gry League of Angels 2

  • Wciągający klimat
  • Pomocny support
  • Ciekawa fabuła
  • Gra przeglądarkowa
  • Ogromna ilość graczy