Klasyk gier przeglądarkowych – Imperia Online

Imperia Online to gra która posiada unikalny klimat średniowieczny. Stwórz potężne imperium które wygra wielką wojnę i podbije cały świat!

  Zagraj teraz

Imperia Online to wspaniała gra przeglądarkowa, w której wcielamy się w zarządce imperium i rozbudowujemy swoją wioskę rywalizując przy okazji z innymi przeciwnikami, którzy za wszelką ceną będą chcieli nas zniszczyć. Gra posiada prostą, niewymagającą grafikę. Dzięki temu będziesz mógł się poczuć jak prawdziwy średniowieczny sułtan!


imperia online opis gry

Na samym początku, mamy za zadanie zbudować podstawowe budynki, które zapewnią nam możliwość działania dalej. Po rozpoczęciu gry odbywamy samouczek, który wprowadzi nas w świat gry. Pokaże podstawowe funkcje, działania które występują w grze.

Jak to w każdej grze strategicznej, tutaj również występują 2 typy budynków: gospodarcze i wojenne. Jest duża różnorodność w budynkach, co jest dużą zaletom tej gry. W Imperia Online bardzo ciekawą opcją są również podatki, zgadza się możemy ustalać własne podatki.

Radzę jednak nie być zbyt nachalny, ponieważ może to wywołać spadek wydajności naszych pracowników. W grze występują 3 podstawowe surowce : żelazo, drewno, kamień oraz waluta którą posługujemy się w grze, czyli złoto.

GameBox Imperia Online Jeśli jesteś fanem gier strategicznym zdecydowanie powinieneś zagrać w tą interesującą grę. Pomimo że jest ona 2D, zapewni Ci dużo rozrywki. W grze występuje wiele rodzai wojsk, budynków. Imperium Online jest dostępna w kilkunastu językach, widać że twórcy działają globalnie co na pewno pozytywnie wpływa na opinię o grze. Pomimo, że grafika nie jest za dobra.

To jednak Imperium Online wzbudza interesujący klimat starych gier klasycznych. Zdaję sobie sprawę, że nie każdemu ten tytuł podpasuję. Tak więc jeżeli nie zależy Ci na dobrej grafice, a na dobrym średniowiecznym klimacie, zdecydowanie powinieneś sprawdzić ten tytuł i na własnej skórze przekonać się dlaczego Imperium Online to prawdziwy klasyk gier przeglądarkowych!

Podsumowanie, czyli zalety gry

  • Niewymagająca grafika
  • Gra przeglądarkowa , nie wymaga pobierania
  • Polska wersja językowa
  • Optymalna ilośc graczy

  Zagraj teraz