Nowoczesna gra przeglądarkowa, czyli Goodgame Empire

Goodgame Empire jest to gra przeglądarkowa. Naszym celem jest zbudowanie potężnej wioski, która będzie podbijała cały świat. Czy Ty nadajesz się na średniowiecznego władce ? Przekonaj się!

  Zagraj teraz

Goodgame Empire – Recenzja

Akcja w Goodgame Empire rozgrywana jest w średniowieczu. Gra posiada bardzo prosty i ładny interfejs, na pewno nie pogubisz się w menu, ponieważ jest ono bardzo czytelne dla użytkownika. Widać, że twórcy gry wzięli pod uwagę komfort gracza. Świeżo po utworzeniu konta zostaniecie przeniesieni do świata gry i samouczka – zostanie w nim omówiony każdy aspekt. Dowiesz się wiele ważnych rzeczy, które na pewno przydadzą Ci się w dalszej rozgrywce. Gra jest całkowicie po polsku, grafika również jest zadowalająca. Goodgame Empire została stworzona przez Goodgame Studios.

Na samym początku otrzymujemy skromny zamek zbudowany z desek. Wraz z czasem rozwijamy naszą wioskę i zaczynamy rywalizować z przeciwnikami na mapie. W grze oczywiście możemy nawiązać sojusz z graczami, jest to bardzo przydatna opcja, ponieważ w okolicach naszego imperium możemy znaleźć wielu sprzymierzeńców, którzy będą pomagali podbijać nieznane tereny. Jednym z podstawowych źródeł pozyskiwania materiałów na rozwój naszych wiosek są oczywiście kopalnie, pola, lasy. Należy stale rozwijać swoją wioskę, nie daj się zaskoczyć innym graczom – zrób to pierwszy.Bądź stanowczy atakuj, nawiązuj sojusze a zajdziesz w rankingu bardzo wysoko. Nie zapomnij o defensywie – w grze występuje duża ilość elementów obronnych, oczywiście najważniejszym z nich jest mur.


goodgame empire recenzja

W skrócie, Goodgame Empire jest bardzo ciekawą grą, zawiera ona elementy gry strategicznej. Gra jest dostępna w dowolnej przeglądarce internetowej. Możesz swobodnie grać, gdziekolwiek zechcesz. Gdy już będziesz miał utworzone konto, będziesz mógł swobodnie grać również na swoim telefonie! Zgadza się, Goodgame Empire jest dostępne również na telefon. Widać, że twórcy gry dbają o graczy, tworząc grę na różne platformy.

Plusy gry – Goodgame Empire

  • Dobry samouczek który wprowadzi Cię w średniowieczny świat
  • Możliwość tworzenia wioski według własnych upodobań
  • Gra dostępna bez pobierania
  • Nieskomplikowane menu
  • Duża ilość graczy
  • Polska wersja językowa

  Zagraj teraz