Jedna z lepszych gier strategicznych, czyli Forge of Empires

Forge of Empires to strategiczna gra przeglądarkowa. Głównym celem podczas rozgrywki, jest rozbudowanie swojego małego miasteczka w potężne imperium. Twoja armia będzie rywalizowała z graczami na całym świecie.

  Zagraj teraz
Rozgrywka dzieli się na kilka epok. Rozpoczynamy od epoki kamienia łupanego. W późniejszych etapach gry przechodzimy do kolejnych epok. Forge of Empires to jedna z lepszych gier strategicznych. Podczas rozgrywki możemy obserwować jak rozwijał się świat w poszczególnych przedziałach czasowych. W grze występuje aż dwanaście epok historycznych.

Miasta pod względem każdej epoki, różnią się od siebie wyglądem. W grze odkrywamy nowe technologie. Jak to w każdej grze strategicznej, tutaj również możemy założyć własną gildie lub dołączyć do istniejącej. W Forge of Empires dużą część rozgrywki stanowią walki. Rozgrywają się one w turach na mapach. Pojedynki wymagają od nas przemyślanego, strategicznego podejścia. Każdy błąd przeciwnika możesz wykorzystać, by zdobyć znaczącą przewagę i wygrać bitwę. Pamiętaj również, że Twój przeciwnik może również wykorzystać Twoje błędy i przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę.

W grze możemy rozbudowywać wiele budynków, poza rywalizacją z innymi graczami, jest to główny cel gry. Dzięki budynkom zarabia się pieniądze oraz zbiera surowce, które są potrzebne do rozbudowania naszego imperium. W grze nie należy zapominać o mieszkańcach naszej wioski. Jeśli mieszkańcy będą niezadowoleni, nie będą płacić podatków, co może spowodować upadek naszego imperium. Dlatego warto w Forge of Empires nie tylko dbać o własną armie, ale również o swoich poddanych.

Forge of Empires to bardzo dopracowana gra strategiczna, w której rywalizujemy z graczami z całego świata i rozbudowujemy swoje miasto. Twórcy gry poświęcili ogromną ilość czasu, by dopracować produkcję do granic możliwości. Jeśli szukasz dopracowanej gry strategicznej, to zdecydowanie sprawdź ten tytuł.

Podsumowując. W grze naszym głównym zadaniem jest walka z innymi graczami, rozbudowywanie imperium, tworzenie potężnej armii która zawładnie całym królestwem. Gra cieszy się ogromną popularnością w śród graczy. Samouczek doskonale wprowadzi nas w świat gry.

Zalety Forge of Empires

  • Polska wersja językowa
  • Dopracowana gra strategiczna
  • Duża ilość epok
  • Ciekawy system walk
  • Ogromna ilość graczy

  Zagraj teraz