Prawdziwa przygoda dopiero się rozpocznie – My Lands!

Dragon Knight to darmowa gra przeglądarkowa MMO. Walcz z potężnymi bestiami i pokaż, że potrafisz ocalić całą swoją krainę, rywalizuj z innymi graczami na arenie.

  Zagraj teraz

Jak wyżej wspomnieliśmy Dragon Knight to gra przeglądarkowa, którą łączy ze sobą elementy strategii i akcji. Fabuła jest ciekawa, w pewnym królestwie trzeba pokonać potężne potwory. Mieszkańcy ów krainy szukają bohatera który stawi czoła złym smokom i doprowadzi do ich zagłady. Los krainy leży w twoich rękach i to tylko od Ciebie zależy czy podołasz temu wyzwaniu. Dragon Knight jest grą bardzo popularną i posiada aż 25 serwerów.


dragon knight

Opis gry

W grze do wyboru mamy 2 postacie są to Rycerz oraz Czarodziej. W grze oczywiście są też damskie wersje tych postaci Rycerka i Czarodziejka, posiadają one te same cechy co ich męskie odpowiedniki.

Rycerz to wojownik który posiada potężny miecz i tarczę. Posiada umiejętności ofensywne i defensywne, dzięki czemu może bronić swoich towarzyszy w razie niebezpieczeństwa.
Czarodziej posiada magiczną różdżkę dzięki czemu może posługiwać się nadprzyrodzonymi umiejętnościami magicznymi. Czarodziej zgłębił nawet najciemniejsze tajemnice magii by walczyć z smokami.
W Dragon Knight jest też miejsce w którym możesz walczyć z graczami – Arena. Walcząc na arenie otrzymujemy złoto i prestiż za które możemy rozwijać naszą postać. Ciekawe jest to że nawet za przegraną otrzymasz prestiż i złoto, ale o wiele mniej niż za wygraną. W grze nie brakuje również specjalnych wydarzeń – eventów.

Jeśli szukasz drugiej połówki lub po prostu chcesz mieć związek z kimś w grze – to w Dragon Knight jest to możliwe! Będąc w związku możecie razem zdobywać skarby i doświadczenie.

W grze występuje wiele różnych atrakcji, jedna z nich to Polowanie na Skarb.W grze istnieje koło losu dzięki któremu możemy zdobyć złoto, EXP i inne przydatne rzeczy. Aby zakręcić kołem potrzebuje klucza który możemy uzyskać poprzez wzięcie udziału w polowaniu na skarb – maksymalnie w ciągu 1 dnia możesz wziąć udział w 15 polowaniach. Dragon Knight to gra która na pewno jest godna polecenia, darmowa świetna produkcja dla fanów gier RPG. Nie czekaj dłużej pokaż na co cię stać w złym świecie smoków!

Zalety Dragon Knight – Podsumowanie

  • Wiele serwerów
  • Możliwość zawarcia związku
  • Możliwość posiadania wierzchowca
  • Ciekawe eventy
  • Polska wersja językowa

  Zagraj teraz