Stwórz własną bazę w Desert Operations!

W grze rozpoczynamy naszą przygodę otrzymując małą bazę, naszym zadaniem jest stawianie nowych budynków, zwiększanie ilości produkowanych surowców, czy badanie coraz nowszych systemów obronnych. W grze liczy się przede wszystkim nasza kreatywność, jak i umiejętności dobrego planowania.

Desert Operations to bardzo ciekawa gra strategiczna, jeśli lubisz tego typu gry, zachęcamy Cię żebyś spróbował, na pewno Ci się spodoba!

  Zagraj teraz

Podczas gry możemy zawierać sojusze, jest to bardzo przydatna funkcja. Lepiej współpracować z innymi graczami niż działać samemu. W grze istnieję nawet specjalny pokój sojuszy gdzie możesz znaleźć kompana do sojuszu!
Podczas ataku możesz zniszczyć budynki przeciwnika, nie wszystkie ale większość. Jak to w każdej grze przeglądarkowej, tutaj również istnieją badania, które są wymagane by szkolić jednostki wojskowe.

Produkować możemy je w koszarach, pentagonie i w fabryce broni. Do wyboru mamy sporą ilość jednostek od piechoty po marynarkę, więc jest w czym wybierać. Budynki w grze odgrywają bardzo ważną role, dzięki nim odblokowują się nam nowe możliwości i przez to możemy się stale rozwijać.
Może nie ma ich zbyt wiele, ale za to ulepszenie ich maksymalnie zajmie trochę czasu.


gry strategiczne na przeglądarke

Desert Operations to ciekawa gra, która posiada unikalny wojskowy klimat. Grafika nie jest za dobra, ale oczywiście nie ma co się dziwić, jest to gra przeglądarkowa. Nie każdemu może pod pasować do gustu, ale wraz z czasem się do niej przyzwyczaicie. Naszym zdaniem idealnie została wkomponowana w wojskowy klimat. Jeśli lubisz wojny i rywalizację to ten tytuł zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę!

W Desert Operations założenie konta zajmie Ci dosłownie chwilę, jeśli chcesz utworzyć konto kliknij w czerwony przycisk „Zagraj teraz”, który jest dostępny poniżej.

Podsumowanie – Desert Operations

W podsumowaniu uwzględniliśmy najważniejsze cechy gry i przedstawiliśmy je w prostej liście.

Cechy gry

  • Grafika dopasowana pod klimat wojskowy
  • Gra przeglądarkowa
  • Polska wersja językowa
  • Darmowa gra internetowa

  Zagraj teraz

Trailer gry