Nowoczesna gra MMO z czołgami – CrossOut!

CrossOut to darmowa gra MMO w której możesz wcielić się w rolę kierowcy, którego zadaniem jest walka o swoją frakcję. W grze liczy się przede wszystkim nasza zręczność i kreatywność. Spodobało mi się bardzo możliwość edycji swojego pojazdu według własnych upodobań. Akcja rozgrywa się 20 lat po apokalipsie, która wystąpiła niespodziewanie.

W grze na pewno największą frajdę sprawi Ci edytor, o którym wcześniej wspomniałem. Można by opisywać go bardzo długo, ale ja streszczę to jak tylko się da. W edytorze możesz dowolnie obracać części, dzięki zaawansowanej fizyce możesz odnaleźć środek ciężkości konstrukcji i jego stabilność. Pojazdy można budować z przeróżnych rzeczy, liczy się przede wszystkim nasza kreatywność. Pamiętajcie by podczas tworzenia swojego pojazdu, nie przekroczyć limitu obciążenia, ponieważ nie starczy Wam energii. Ale jest na to rozwiązanie, wystarczy zamontować generator i śmiało, dalej możesz rozbudowywać swój pojazd.

  Zagraj teraz

Rozwinięty system tworzenia swojego pojazdu

Do swojego pojazdu możesz również zamontować systemy obronne takie jak np. radary. Po osiągnięciu poziomu 17, zostaje odblokowana możliwość budowania lewiatanów, czyli potężnych pojazdów, które są o wiele większe od tych standardowych. W Crossout dostępne są trzy tryby, pierwszy tryb to oczywiście bitwy drużynowe, w których toczysz walkę o nowy ekwipunek. Następnym trybem są tak zwane rajdy, można tam podjąć się różnych wyzwań takich jak ochrona konwoju, obrona punktu. W grze walczymy przeciwko innym graczom na średniej wielkości arenach, nie musimy szukać długo swoich przeciwników co wpływa na dynamikę akcji. Gra potrafi wzbudzić duże emocje, szczególnie gdy na arenie zostało mało graczy, a każdy ma uszkodzony pojazd.
crossout

Podsumowanie

Autorzy gry poświęcili ogromną ilość czasu by stworzyć bardzo dobrą produkcję. W grze podoba mi również grafika, widać że tworzyli to profesjonaliści. Ale co się dziwić, skoro za produkcję odpowiedzialni są Ci sami twórcy, którzy stworzyli War Thrunder. Jeśli szukasz wysokiej jakości gry MMO, w której możesz zbudować swój pojazd – zdecydowanie zagraj w CrossOut!

  Zagraj teraz