Armored Warfare to gra strategiczna, w której wcielamy się w czołgistę.

Gra jest dostępna w języku polskim. Wsiądź do pancernego czołgu i pokaż, że wielkie pole bitwy należy do Ciebie!

Witam, jeśli trafiłeś tutaj to zapewne interesuje Cię wspaniała gra, jaką jest Armored Warfare. Trafiłeś w odpowiednie miejsce, w dzisiejszej recenzji postaramy się przybliżyć jak wygląda rozgrywka w Armored Warfare i zaprezentujemy pozytywne cechy tej gry. Armored Warfare jest grą w której możesz rywalizować z innymi graczami na wielkich mapach, gdzie rozgrywane są bitwy.

  Zagraj teraz


gry czołgowe do pobrania

Podczas rozgrywki mamy do wyboru kilka klas pojazdów : czołgi lekkie, niszczyciele czołgów, zwykłe czołgi, wozy bojowe oraz działka samobieżne. W grze zdecydowanie zaletom jest to że posiada ona bardzo dopracowane pola bitewne.

Mamy do wyboru kilka map z prawdziwego zdarzenia. Każda mapa posiada swój unikalny klimat. Wspaniałe widoki, unikalne mapy, dzikie tereny – tego możesz być pewien walcząc na polach bitewnych w Armored Warfare.

Klasyfikacja czołgów

Czołgi lekkie – są bardzo mobilne na polu walki, potrafią się szybko przemieszczać z punktu A do punktu B. Minusem tych pojazdów jest to, że posiadają bardzo niską wytrzymałość, przez co szybko mogą zostać zniszczone, ale nadrabiają to swoją prędkością, dzięki czemu są ciężkim celem do uchwycenia

Czołgi niszczyciele – czołgi które posiadają „power” i potrafią naprawdę zaskoczyć swoją mocą na polu walki. Sporym minusem jest zasięg widzenie tych czołgów, ale posiadają za to wspaniałą dokładność

Czołgi zwykłe – w skrócie, dobre opancerzenie i potężna siła ognia. Najbardziej uniwersalna klasa, jeśli chcesz pokazać przeciwnikowi swoją burze pocisków i ciągle nacierać do przodu, to ta klasa będzie dla Ciebie idealna

Wozy bojowe – są to czołgi które są bardzo małe i szybkie. Można nazwać ich zwiadowcami, jeśli lubisz pomagać swoim kolegą z drużyny to zdecydowanie musisz zagrać tą klasą!

Działka samobieżne – klasa która posiada pociski dymne i oświetlające, dodatkowo ma potężną siłę ognia. Kierując tym czołgiem możesz użyć unikalnego widoku artyleryjskiego, dzięki któremu będziesz mógł strzelać do wroga który się chowa się za osłoną. Jeśli szukasz wyzwań ta klasa będzie dla Ciebie odpowiednia.

Podstawowy element każdej gry czyli Misje

W grze oczywiście nie mogło też zabraknąć misji, mamy do wyboru cztery poziomy : Łatwy, Średni, Trudny oraz Szalony. Po wyborze poziomu trudności musimy podpisać kontrakt, a następnie przystępujemy do wykonania zadania.

Zadania PvE wyróżnia się na cele podstawowe i poboczne. Żeby wykonać daną misje trzeba oczywiście wykonać cel podstawowy, a poboczny jest jedynie dodatkiem, za który otrzymamy większe wynagrodzenie.

Plusy gry – Armored Warfare

  • Dopracowane pola bitewne
  • Duża ilość czołgów
  • Ogromna ilość graczy
  • Gra dostępna w języku polskim

  Zagraj teraz